KONST / Litografier / Färglitografi 12634013
nr 1263 4013
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 176/380. Motivet: 32x51 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:51:08
1/7 17:58:10
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström